Sortiment

Sortiment

+
Zdící materiály, vodorovné konstrukce
Na stavbu vám rádi poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího zdiva. Najdete u nás keramické zdivo, pórobeton, vápenopískové cihly a ostatní druhy zdících materiálů od různých výrobců.
+
Maltové směsi, pojiva a fasády
Aby stavba držela pevně při sobě, je třeba volit kvalitní maltové směsi, pojiva a fasádní systémy od renomovaných výrobců.
+
Zárubně
V naší nabídce najdete kvalitní kovové zárubně s vysokou životností.
+
Sádrokartony
Široký sortiment sádrokartonových desek, minerálních kazetových podhledů a příslušenství. Vhodné jak pro rekonstrukce, tak pro novostavby.
+
Tepelné izolace
Pro vnitřní i vnější zateplení domu u nás najdete kompletní škálu materiálů. Investujte do zateplení, ušetřete za energie.
+
Hydroizolace
Pomocí hydroizolace minimalizujete škodlivé účinky vody na stavbě. U nás nabízíme vodotěsnící vrstvy pro ploché střechy, hydroizolace pro vnější stěnové konstrukce a potřebné příslušenství v podobě odvodňovacích a odvětrávacích prvků.
+
Komínové systémy
Ať už pro rekonstrukci nebo pro stavbu nového domu, u nás si vyberete perfektní komínové systémy. Ať už se jedná o tradiční zděné či o moderní nerezové komíny.
+
Odvodňovací systémy
Odvodňovací systémy vedou spádovým systémem vodu pryč z dlažby nebo betonu. Bodové vpusti jsou vhodné tam, kde je možné přímé napojení do kanalizace.
+
Betony, dlažby, facebloky
Nejrůznější druhy dlažeb a ostatního betonového zboží od renomovaných výrobců.
+
Střechy
Od latí, přes hydroizolační fólie, až k různorodým druhům krytin. Plechové střechy, pálené tašky či povlakové krytiny na ploché střechy.
+
Chemie, silikony, tmely
Nabízíme všechny druhy tmelů, silikonů a ostatní chemie.
+
Nářadí
Široký výběr produktů od různých dodavatelů. Veškeré základní nářadí pro stavbu či rekonstrukci.
+
Větrací mřížky, vanová dvířka
Pro větrání i odvodnění poslouží větrací mřížky. Revizní vanová dvířka z nerezu, oceli či plastu se snadnou instalací.

Poptávkový formulář

Sháníte speciální stavební materiál nebo se chcete ujistit, že budeme mít na skladě dostatek kusů zboží, které potřebujete? Napište nám. Ozveme se brzy.

Zvýrazněná pole musí být vyplněna.

UPOZORNĚNÍ: Poptávané zboží pro vás bude připraveno k vyzvednutí pouze na prodejně v Tlumačově.